Bitlis Güncel

Bitlis Valisi Karaömeroğlu öğrencilerin davetini karşılıksız bırakmadı

BİTLİS - Bitlis Valisi Erol Karaömeroğlu, eşi Filiz Karaömeroğlu ile kendilerini davet eden öğrencileri okullarında ziyaret etti.

Bitlis: Bitlis Valisi Erol Karaömeroğlu, eşi Filiz Karaömeroğlu ile kendilerini davet eden öğrencileri okullarında ziyaret etti.

Valiliğin sosyal medya hesabından yapılan açıklamaya göre, Mutki İkizler Cumhuriyet Yatılı Bölge Ortaokulu'nda (YBO) eğitim gören öğrenciler, köyde ziyaretlerde bulunan Vali Erol Karaömeroğlu ve eşi Filiz Karaömeroğlu'nu okula davet etti.

Daveti geri çevirmeyerek okula giden Vali Karaömeroğlu ile eşini bahçede karşılayan öğrenciler, horon oynadı.

Karaömeroğlu, öğrencilerle sohbet etti, eğitim hayatlarında başarı diledi.

Pasta kesilmesiyle sona eren ziyarette Karaömeroğlu'na, Mutki Kaymakamı Onur Yılmazer, İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Gür ve Mutki Milli Eğitim Müdürü Murat Biçer eşlik etti.

Bitlis Valisi Karaömeroğlu öğrencilerin davetini karşılıksız bırakmadı1
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Bitlis haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Bitlis Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Bitlis'in dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Bilal Gür, Bitlis, Erol Karaömeroğlu, Mutki, Onur Yılmazer, Sosyal medya gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir