Bitlis Spor

Bitlis'te düzenlenen Tekerlekli Kayak Türkiye Şampiyonası sona erdi

BİTLİS - Bitlis'in Ahlat ilçesinde, Türkiye Kayak Federasyonunca düzenlenen "Tekerlekli Kayak Türkiye Şampiyonası", ödül töreniyle sona erdi.

BİTLİS - Bitlis'in Ahlat ilçesinde, Türkiye Kayak Federasyonunca düzenlenen "Tekerlekli Kayak Türkiye Şampiyonası", ödül töreniyle sona erdi.

Ahlat Gençlik Kampı mevkisinde 5 kategoride gerçekleştirilen ve dün başlayan şampiyonaya 23 ilden yaklaşık 400 sporcu katıldı.

Sıcak havaya rağmen kıyasıya mücadele eden sporcular, derece elde edebilmek için ellerinden geleni yaptı.

Yarışların sonunda kategorilerinde dereceye giren sporculara düzenlenen törenle madalya ve kupaları verildi.

Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı Ali Oto, tüm sporcuları kutladı, yarışmanın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Törene, Ahlat Emniyet Müdürü Engin Tetik, Gençlik ve Spor İl Müdürü Bilal Elkatmış, Ahlat Gençlik ve Spor Müdürü İbrahim Elbir, federasyon yetkilileri ile sporseverler katıldı.

BİTLİS - Tekerlekli Kayak Türkiye Şampiyonası sona erdi1
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Bitlis haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Bitlis Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Bitlis'in dört bir yanından Spor haberleri de dahil olmak üzere, Ahlat, Bilal Elkatmış, Bitlis, Kayak, Spor, Türkiye, Türkiye Kayak Federasyonu gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir