Bitlis Güncel

Bitlis'te dere yatakları temizleniyor

BİTLİS - Bitlis Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin dere yataklarında başlattığı temizlik çalışması devam ediyor.

BİTLİS - Bitlis Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin dere yataklarında başlattığı temizlik çalışması devam ediyor.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, ekipler, çarşı merkezindeki derenin 2 kilometrelik kısmında çalışma yürüttü.

Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay, derenin çöp ve atıklardan arındırılması için çalışma yaptıklarını belirtti.

Daha temiz bir kent için çalışmaların aralıksız sürdüğünü belirten Tanğlay, "Daha yaşanılabilir bir Bitlis için en iyi temizlik kirletmemektir. Belediye olarak vatandaşlarımızdan dere yataklarını kirletmemeleri ve atıkları bu alanlara atmamaları konusunda daha duyarlı olmalarını istiyoruz. Daha kaliteli hizmet verebilmek için tüm personelimizle gece gündüz çalışıyoruz." dedi.

Bitlis
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Bitlis haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Bitlis Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Bitlis'in dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Belediye, Bitlis, Bitlis Belediyesi, Kilometre, Nesrullah Tanğlay gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir