Bitlis Güncel

Bitlis'te attan düşerek kafa travması geçiren kadın ambulans helikopterle hastaneye ulaştırıldı

BİTLİS - Bitlis'in Hizan ilçesinde yaylada attan düşerek kafa travması geçiren kadın, ambulans helikopterle hastaneye kaldırıldı.

Bitlis: Bitlis'in Hizan ilçesinde yaylada attan düşerek kafa travması geçiren kadın, ambulans helikopterle hastaneye kaldırıldı.

AFAD'dan yapılan açıklamaya göre, dün Hizan'ın Büyük Tepe Yaylası mevkisinde 52 yaşındaki Necibe Can'ın attan düşerek kafasını çarptığı ihbarı yapıldı.

Bunun üzerine, UMKE, AFAD ve jandarma ekipleri, olay yerine sevk edildi.

Yol olmadığı için 7 saat yürüyerek olay yerine ulaşan ekipler, Can'ı taşıyarak Bitlis merkeze bağlı Yolalan beldesine getirdi.

Burada helikopter ambulansa alınan Can, Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi'ne ulaştırıldı.

Bitlis
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Bitlis haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Bitlis Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Bitlis'in dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, AFAD, Bitlis, Hizan, Jandarma, Tatvan, Tatvan Devlet Hastanesi gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir