Bitlis Güncel

Bitlis'te Altunkalbur Mesire Alanı temizleniyor

BİTLİS - Bitlis Belediyesi, Altunkalbur Mesire Alanı'nda temizlik çalışmalarını sürdürüyor.

BİTLİS - Bitlis Belediyesi, Altunkalbur Mesire Alanı'nda temizlik çalışmalarını sürdürüyor.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Su İşleri Müdürlüğü ekipleri, alandaki havuzda temizlik çalışması yürüttü.

Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay, temizlik çalışmalarının halk sağlığı ve çevre temizliği açısından önemli olduğunu belirtti.

Vatandaşlardan çevre temizliği konusunda duyarlı olmalarını isteyen Tanğlay, "Düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz temizlik çalışmaları ile şehrimizi daha yaşanabilir hale getiriyoruz. Vatandaşlarımızın da bu konuda bize destek olmalarını bekliyoruz." dedi.

Bitlis
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Bitlis haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Bitlis Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Bitlis'in dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Belediye, Bitlis, Bitlis Belediyesi, Nesrullah Tanğlay gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir