Bitlis Güncel

Bitlis Eren Üniversitesi ve Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü arasında işbirliği protokolü imzalandı

BİTLİS - Bitlis Eren Üniversitesi ile Bitlis Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü arasında işbirliği protokolü imzalandı.

BİTLİS - Bitlis Eren Üniversitesi ile Bitlis Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü arasında işbirliği protokolü imzalandı.

Üniversiteden yapılan açıklamaya göre, Emekliler Yılı kapsamında yapılacak faaliyetlere ilişkin usul ve esasları belirlemeyi amaçlayan protokolde, emekliler için düzenlenecek etkinlikler, projeler ve destek programları hayata geçirilecek.

Senato salonunda düzenlenen törende konuşan, rektör yardımcısı Prof. Dr. Ayhan Yılmaz, üniversite olarak toplumsal sorumluluk bilinciyle hareket ettiklerini belirtti.

Yılmaz, "Bu protokol sayesinde, emeklilerimizin yaşam kalitesini artırmayı ve onların toplum içindeki yerini güçlendirmeyi hedefliyoruz. İş birliğimizin her iki kurum için de hayırlı olmasını diliyorum."

Bitlis Sosyal Güvenlik İl Müdürü Sadullah Korkut ise emeklilerin toplumdaki önemine dikkati çekerek, "Emeklilerimiz için gerçekleştireceğimiz bu tür iş birlikleri, onların hayatlarına dokunmamızı ve daha mutlu bir yaşam sürmelerini sağlamamızı kolaylaştıracak." dedi.

Törene, üniversitenin Kurumsal İletişim Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Zakir Sarıkaya katıldı.

Bitlis Eren Üniversitesi ve Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü arasında işbirliği protokolü imzalandı1
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Bitlis haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Bitlis Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Bitlis'in dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Bitlis, Bitlis Eren Üniversitesi, Korkut gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir