Bingöl Yaşam

BİNTSO arama ve kurtarma istişare toplantısı yapıldı

Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası (BİNTSO) istişare toplantısında muhtemel afetlerde yapılması planlanan çalışmalar görüşüldü. Toplantıda ayrıca yeni tim lideri de Ömer Faruk Gürsaçtı seçildi.

Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası (BİNTSO) istişare toplantısında muhtemel afetlerde yapılması planlanan çalışmalar görüşüldü. Toplantıda ayrıca yeni tim lideri de Ömer Faruk Gürsaçtı seçildi.

Bingöl: BİNTSO Meclis Başkan Vekili Ferhat Baynal'ın başkanlığında gerçekleşen arama ve kurtarma istişare toplantısında, Ömer Faruk Gürsaçtı yeni tim lideri olarak seçildi. Toplantının ardından yazılı bir açıklama yapan BİNTSO Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Çintay, "Öncelikle, vefat eden değerli tim liderimiz Ramazan Küçükhazar'a Allah'tan rahmet diliyorum. Onun emekleri ve özverisi, timimizin bugünlere gelmesinde büyük rol oynamıştır. Ömer Faruk Gürsaçtı'nın yeni tim lideri olarak seçilmesiyle birlikte, Bingöl TSO arama ve kurtarma timinin gücüne güç katacağına inanıyorum. Yeni liderimizle birlikte, timimizin bölgemizde muhtemel afetlerde hızlı ve etkili müdahalelerde bulunarak birçok hayatı kurtaracağına olan inancımız tamdır. Bu vesileyle, Arama ve Kurtarma Timimize, çalışmalarında başarılar diler, her bir gönüllümüzün fedakarlık ve cesaretini takdirle karşılıyorum" dedi.

Arama ve kurtarma ekibinin muhtemel afetlerde başarılı olacağına inandıklarını belirten Meclis Başkan Vekili Ferhat Baynal ise ''Ramazan Küçükhazar'a Allah'tan rahmet, ailesine sabır diliyorum. Ömer Faruk Gürsaçtı'nın yeni tim lideri olarak seçilmesi, timimizin gücüne güç katacaktır. Yeni görevinde kendisine başarılar dilerken, Bingöl TSO Arama ve Kurtarma Timimizin, bölgemizde olası afetlerde etkin ve başarılı çalışmalar yapacağına olan inancımız tamdır" şeklinde açıklamalara yer verdi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Bingöl haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Bingöl Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Bingöl'ün dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Bingöl, Ramazan Küçükhazar gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir