Bingöl Güncel

Bingöl'de yaylada böceğin başını ısırdığı kişi ambulans helikopterle hastaneye kaldırıldı

BİNGÖL - Bingöl'ün Yedisu ilçesinde yaylada böcek tarafından başı ısırılan kişi ambulans helikopterle Erzurum'daki hastaneye ulaştırıldı.

BİNGÖL - Bingöl'ün Yedisu ilçesinde yaylada böcek tarafından başı ısırılan kişi ambulans helikopterle Erzurum'daki hastaneye ulaştırıldı.

Hayvanlarını otlatmak için ilçedeki Kaşıklı Dağı Yaylası'nda bulunan göçer Tekin Doğan'ın (47) başını, uyuduğu sırada bir böcek ısırdı.

Durumu fark eden Doğan, 112 Acil Çağrı Merkezi'nden yardım istedi.

Bölgeye sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi.

İlk müdahaleyi yapan ekipler, Doğan'ın sağlık durumun kötü olması nedeniyle Erzurum'dan ambulans helikopter talep etti.

Yaylaya inen ambulans helikoptere alınan Doğan, Erzurum'da Atatürk Üniversitesi Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

BİNGÖL - Yaylada böceğin başını ısırdığı kişi ambulans helikopterle hastaneye kaldırıldı1
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Bingöl haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Bingöl Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Bingöl'ün dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Atatürk Üniversitesi, Bingöl, Çağrı Merkezi, Erzurum, Jandarma, Yedisu gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir