Bingöl Güncel

Bingöl'de otomobil ile kamyonetin çarpıştığı kazada ölü sayısı 4'e yükseldi

BİNGÖL - Bingöl'de otomobil ile kamyonetin çarpıştığı kazada ölenlerin sayısı 4'e yükseldi.

BİNGÖL - Bingöl'de otomobil ile kamyonetin çarpıştığı kazada ölenlerin sayısı 4'e yükseldi.

Elazığ-Bingöl kara yolunun Direkli köyü mevkisinde 30 Mart'ta meydana gelen kazada yaralanan 1 kadın, kaldırıldığı Bingöl Devlet Hastanesi'nde müdahaleye rağmen kurtarılamadı.

Kadının hayatını kaybetmesiyle ölü sayısı 4'e çıktı.

Böngöl'de 30 Mart'ta sürücülerinin kimliği henüz öğrenilemeyen 34 CLR 391 plakalı otomobil ile 23 ADR 477 plakalı kamyonet, Elazığ-Bingöl kara yolunun Direkli köyü mevkisinde çarpışmıştı. Kazada 3 kişi hayatını kaybetmiş, yaralanan 4 kişi Bingöl Devlet Hastanesi'ne kaldırılmıştı.

Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Bingöl haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Bingöl Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Bingöl'ün dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Bingöl, Bingöl Devlet Hastanesi, Elazığ, Kamyon, Otomobil gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir