Yaşam

Biletinial'da İbrahim Tatlıses'in konser biletleri satışa çıktı

İSTANBUL - Biletinial, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesinde konser verecek İbrahim Tatlıses'in biletlerini satışa çıkardı.

İSTANBUL - Biletinial, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesinde konser verecek İbrahim Tatlıses'in biletlerini satışa çıkardı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Türk müziğinin önde gelen sanatçılarından Tatlıses, 11 Temmuz'da Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde hayranlarıyla buluşacak.

Tatlıses'in türkü ve arabeskten, popa uzanan geniş bir yelpazede bilinen şarkıları ve sahne performanslarıyla renklenecek gecenin biletlerine, teknoloji odaklı etkinlik biletleme platformu Biletinial'dan ulaşılıyor.

Tatlıses, Harbiye konserinde geniş repertuvarıyla dinleyicilerine eğlenceli anlar yaşatacak.

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir