Bitlis Güncel

Berber ve güzellik uzmanları Tatvan'da buluştu

BİTLİS - Türkiye'nin farklı illerinden ve İran'dan gelen berber, kuaför ve güzellik uzmanları, Bitlis'in Tatvan ilçesinde buluştu.

Bitlis: Türkiye'nin farklı illerinden ve İran'dan gelen berber, kuaför ve güzellik uzmanları, Bitlis'in Tatvan ilçesinde buluştu.

Fuar Kongre Merkezinde düzenlenen programa katılan berber, kuaför ve güzellik uzmanları, saç kesimi, renklendirme, topuz, türban, gelinlik, kalıcı makyaj ve cilt bakımı yaptı.

Kuaför ve güzellik uzmanı Lidya Yalçın, gazetecilere, meslektaşları Ramazan Çulha, Bora Öner ve Onur Aydemir ile programı düzenlediklerini söyledi.

Meslektaşlarını Tatvan'da buluşturduklarını ifade eden Yalçın, şunları. kaydetti:

"Buraya gelmemizin nedeni, Doğu Anadolu Bölgesi'ndeki güzelliklerin tanıtımına katkıda bulunmak. Bu tür etkinlikler Antalya veya İstanbul gibi batı illerinde yapılıyor. Doğu illerinde de yapılması taraftarıyız. Programımıza İran ve ülkemizdeki farklı illerden, 120 meslektaşımız katıldı. Program kapsamında erkek ve kadın saç kesimi, renklendirme, tesettür, topuz ve makyaj çalışmaları yapıldı. Makyaj yaptıran ve gelinlik giyen mankenlerimiz program sonrası güzel bir defile gerçekleştirdi."

BİTLİS - Berber ve güzellik uzmanları Tatvan
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Bitlis haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Bitlis Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Bitlis'in dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Bitlis, Doğu Anadolu Bölgesi, Tatvan, Türkiye gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir