Elazığ Güncel

Baskil Kaymakamı Kundakçı, şehit ve gazi ailelerini ziyaret etti

ELAZIĞ - Baskil Kaymakamı Ömer Tuğrul Kundakçı, şehit ve gazi ailelerine ziyarette bulundu.

Elazığ - Baskil Kaymakamı Ömer Tuğrul Kundakçı, şehit ve gazi ailelerine ziyarette bulundu.

Kaymakam Kundakçı, devletin ve milletin bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden şehitlerin, canlarını hiçe saymış gazilerin haklarını ödeyemeyeceklerini belirterek, "Onlar, hepimizin gönlünde müstesna bir yere sahiptir. Bu nedenle sık sık şehitlerimizin ve gazilerimizin kıymetli bir emaneti olan ailelerini ziyaret ediyoruz. Bir sıkıntıları, bir sorunları varsa çözmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz." dedi.

Ziyarette, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Emre Tırpancı ve İlçe Emniyet Amiri Murat Demir de yer aldı.

Baskil Kaymakamı Kundakçı, şehit ve gazi ailelerini ziyaret etti1
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Elazığ haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Elazığ Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Elazığ'ın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Baskil, Elazığ, Jandarma, Ömer Tuğrul Kundakçı, Şehit gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir