Ardahan Güncel

Ardahan Valisi Hayrettin Çiçek, bayram tatilinde aldıkları trafik tedbirlerini anlattı:

"Her denetimimizde sürücülerimize başta hız ve emniyet kemeri olmak üzere kuralları hatırlattık. Şükürler olsun ölümlü trafik kazası meydana gelmedi"

Ardahan - Ardahan Valisi Hayrettin Çiçek, 9 günlük Kurban Bayramı tatili süresince yoğun trafik tedbiri aldıklarını belirterek, "Şükürler olsun ölümlü trafik kazası meydana gelmedi." dedi.

Vali Çiçek, AA muhabirine, 3 yaralamalı trafik kazasının dışında il genelinde Kurban Bayramı tatilini sorunsuz geçirdiklerini söyledi.

Bayram boyunca ciddi bir durum yaşanmamasına sevindiklerini ve bunun uyulan trafik kurallarından kaynaklandığını ifade eden Çiçek, şunları kaydetti:

"Şükürler olsun bayram boyunca olumsuz bir durum yaşamadık. Her denetimimizde sürücülerimize başta hız ve emniyet kemeri olmak üzere kuralları hatırlattık. Şükürler olsun ölümlü trafik kazası meydana gelmedi. Ekiplerimiz bayram boyunca, vatandaşımız bayramı bayram tadında geçirsin diye çaba gösterdi. Ortaya konulan kuralların tamamı vatandaşımızın güvenlik ve sağlığı için."

Denetimlerin başta Göle, Çamlıçatak ve Şavşat kontrol noktalarında yoğunlaştığını dile getiren Çiçek, "Diğer noktalarda da ekipler boş durmadı ancak bu üç hareketli noktadaki ekiplerimiz, kentin giriş ve çıkışını sağlıklı yönetti, yoğun mesai harcadı. Bu nedenle de bayramı, bayram tadında geçirdik. Kentte hava sıcaklığı da vatandaşımızı bunaltmadı. Bayramı Ardahan'da geçirenlerin mutlu ayrıldıklarını umuyorum." diye konuştu.

Ardahan Valisi Hayrettin Çiçek, bayram tatilinde aldıkları trafik tedbirlerini anlattı:1
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ardahan haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ardahan Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ardahan'ın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Ardahan, Çatak, Göle, Kurban Bayramı, Trafik Kazası gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir