Ardahan Asayiş

Ardahan Valisi Çiçek, sürücüleri uyardı

Ardahan Valisi Hayrettin Çiçek, Kurban Bayramı trafik tedbirleri kapsamında Göle Uygulama Noktasını ziyaret ederek, denetim yapan trafik ekiplerin çalışmalarına eşlik etti.

Ardahan Valisi Hayrettin Çiçek, Kurban Bayramı trafik tedbirleri kapsamında Göle Uygulama Noktasını ziyaret ederek, denetim yapan trafik ekiplerin çalışmalarına eşlik etti.

Ardahan - Beraberinde İl Emniyet Müdürü Gökalp Şener ve İl Jandarma Komutanı Albay Ramazan Yiğit ile birlikte uygulama noktasına giden Vali Çiçek, sürücülere araçlarıyla hız yapmamaları, emniyet kemeri kullanmaları ve trafik kurallarına uymaları hususunda uyarılarda bulunup, bayramlarını tebrik etti.

Bayramı bayram tadında geçirmek istediklerini ifade eden Çiçek, "Amacımız hep birlikte toplum olarak bayramda kurallara uyalım ki bayramımız keyifli olsun." dedi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ardahan haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ardahan Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ardahan'ın dört bir yanından Asayiş haberleri de dahil olmak üzere, Ardahan, Göle, Jandarma, Kurban Bayramı, Ramazan Yiğit gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir