Ardahan Asayiş

Ardahan'da rüşvet operasyonu: 32 gözaltı

Ardahan merkezli 2 ilde ihaleye fesat karıştıranlara yönelik operasyon gerçekleştirildi. Yayla ve meraların satışı sürecinde usulsüzlük yaptığı tespit edilen aralarında 4'ü muhtar 32 şüpheli gözaltına alındı.

Ardahan merkezli 2 ilde ihaleye fesat karıştıranlara yönelik operasyon gerçekleştirildi. Yayla ve meraların satışı sürecinde usulsüzlük yaptığı tespit edilen aralarında 4'ü muhtar 32 şüpheli gözaltına alındı.

Ardahan - Ardahan'ın yayla ve meralarını satanlara, ihaleye fesat karıştıranlara, rüşvet ve yolsuzlukla devleti zarara uğratanlara jandarma dedektifleri JASAT geçit vermedi. Aralarında 4 muhtarın da bulunduğu ve "ihaleye fesat karıştırma" ve "rüşvet" operasyonunda 32 şüpheli yakalandı.

Ardahan ve Iğdır'da belirlenen adreslere düzenlenen operasyonlarda aralarında 4'ü muhtar 32 kişi gözaltına alındı. Adliye'ye sevk edilen şüphelilerin sorgusu devam ediyor.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ardahan haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ardahan Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ardahan'ın dört bir yanından Asayiş haberleri de dahil olmak üzere, Adliye, Ardahan, Gözaltı, Iğdır, Jandarma, JASAT, Muhtar, Operasyon gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir