Ardahan Çevre

Ardahan'da menderesler havadan görüntülendi

Geniş mera ve ovalara sahip Ardahan'da, akan menderesler yaz aylarında etkileyici görüntüler oluşturuyor.

Geniş mera ve ovalara sahip Ardahan'da, akan menderesler yaz aylarında etkileyici görüntüler oluşturuyor.

Ardahan - Ardahan Ovası'ndan geçen Kura Nehri ve derelerin oluşturduğu menderesler kıvrımlı şekilleriyle görsel şölen sunuyor. Ardahan Ovası'nda bulunan ve her mevsim ayrı bir güzelliğe bürünen doğanın "kılcal damarları" gibi kıvrılan menderesler, göz kamaştıran güzellikleriyle hayran bırakıyor. Yaz, sonbahar ve kış aylarında fotoğraf tutkunları için açık bir stüdyo konumunda olan ve dümdüz ovanın içinde kıvrılarak uzanan Ardahan Ovası'ndaki menderesler, her mevsim ayrı güzelliğe bürünüyor.

Doğal güzellikleri görüntüleyen Özgür Furkan Yıldız, "Ardahan'ın doğal güzelliklerini, yeşilliklerini ve mendereslerini havadan görüntüledik. Başka güzellikler buldukça biz de arkadaşlarımızla beraber çekim yapmaya çalışıyoruz" dedi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ardahan haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ardahan Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ardahan'ın dört bir yanından Çevre haberleri de dahil olmak üzere, Ardahan, Kura Nehri gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir