Ardahan Asayiş

Ardahan'da 276 paket kaçak sigara ele geçirildi

Ardahan İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen operasyonda 276 paket kaçak sigara ele geçirildi.

Ardahan İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen operasyonda 276 paket kaçak sigara ele geçirildi.

Ardahan - Ardahan Valiliği, kaçakçılığın önlenmesine yönelik Ardahan İl Jandarma komutanlığı KOM ve İstihbarat Şube Müdürlüklerini yaptığı çalışmalarla ilgili açıklama yaptı. Açıklamada, "Ardahan İl Jandarma Komutanlığı KOM Şube Müdürlüğü ve Hasköy Jandarma karakol komutanlığı ekiplerince Merkez İlçe Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde icra edilen operasyonda Ö.A. isimli şahsın ev ve iş yeri aramasında (276) paket kaçak sigara ele geçirildi.

Cumhuriyet Savcısının talimatıyla, ele geçirilen 276 paket kaçak sigaraya el konulurken, yakalanan şahıs hakkında ise adli işlem başlatılmıştır." denildi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ardahan haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ardahan Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ardahan'ın dört bir yanından Asayiş haberleri de dahil olmak üzere, Ardahan, Ardahan İl Jandarma Komutanlığı, Ardahan Valiliği, Hasköy, Jandarma, Kaçakçılık, Operasyon gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir