Erzincan Politika

AK Parti Erzincan İl Başkanlığı görevine Kabadayı getirildi

AK Parti'de "Zonguldak, Kastamonu, Osmaniye, Adıyaman, Gaziantep, Erzincan ve Afyon'un" il başkanları değişti. AK Parti Erzincan İl Başkanlığına Alpay Kabadayı atandı.

AK Parti'de "Zonguldak, Kastamonu, Osmaniye, Adıyaman, Gaziantep, Erzincan ve Afyon'un" il başkanları değişti. AK Parti Erzincan İl Başkanlığına Alpay Kabadayı atandı.

Erzincan - Kabadayı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Bizim istikbale dair hayalimiz, gelecek yüzyılı Türkiye Yüzyılı kılmak gibi bir ahdimiz var. Bu ideallerimiz için mahalle mahalle, sokak sokak, kapı kapı gezecek gönlümüzden bütün gönüllere yollar inşa edeceğiz. Başarılı çalışmaları, sergilediği vefa örneğinden dolayı Çetin Özyurt başkanıma ve teşkilatımıza şükranlarımı sunuyorum.

Bizleri bu ulvi göreve layık gören Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a, son Başbakanımız Binali Yıldırım'a, Teşkilat Başkanımız Erkan Kandemir'e, Milletvekilimiz Süleyman Karaman'a, Teşkilat Başkan Yardımcımız Mehmet Şükrü Erdinç'e, Bölge Koordinatörümüz Nuh Dağdelen'e, İl Koordinatörümüz Zeynep Gül Yılmaz'a, kuruluşumuzdan günümüze görev almış tüm il başkanlarımıza ve yönetimlerine, belediye başkanlarımıza, tüm dava ve yol arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Bir olacağız, iri olacağız, hep birlikte can Erzincan olacağız." ifadelerine yer verdi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzincan haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzincan Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzincan'ın dört bir yanından Politika haberleri de dahil olmak üzere, AK Parti, Ali Yıldırım, Belediye, Erzincan, Recep Tayyip Erdoğan, Sosyal medya, Süleyman Karaman, Türkiye gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir