Ağrı Güncel

AİÇÜ’de Kurban Bayramı Dolayısıyla Bayramlaşma Programı Düzenlendi

AĞRI-Kurban Bayramı dolayısıyla Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi’nde (AİÇÜ), akademik ve idari personelin katılımıyla bayramlaşma programı gerçekleştirildi.

Ağrı-Kurban Bayramı dolayısıyla Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi’nde (AİÇÜ), akademik ve idari personelin katılımıyla bayramlaşma programı gerçekleştirildi.

Kurban Bayramı dolayısıyla Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi'nde (AİÇÜ), AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut ile akademik ve idari personelin katılımıyla bayramlaşma programı gerçekleştirildi.

Yapılan yazılı açıklamada; AİÇÜ Recep Tayyip Erdoğan Kültür ve Kongre Merkezi fuaye alanında düzenlenen bayramlaşma programında üniversite personeli ile bir araya gelen Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut, personelin Kurban Bayramı'nı kutladı. Kurban Bayramı'nın tüm İslam âlemine huzur, bereket ve mutluluk getirmesini dileyen Prof. Dr. Karabulut, "Bu mübarek gün vesilesiyle bir araya gelerek, sevgi, kardeşlik ve dayanışma duygularımızı pekiştirelim. Öğrencilerimizin, personelimizin ve Ağrılı hemşehrilerimizin, aileleriyle birlikte sağlık, huzur ve mutluluk dolu bir bayram geçirmesini temenni ediyorum" diye konuştu.

rof. Dr. Karabulut, başta Ağrılı hemşehrilerimiz olmak üzere tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramı'nı kutladığını belirtti.

AİÇÜ
AİÇÜ
AİÇÜ
AİÇÜ
AİÇÜ
AİÇÜ
Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Abdulhalik Karabulut, Ağrı, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Editör: Cemil Karip Hakkında

Cemil Karip
Cemil Karip, diyadinnet.com'un genel yayın yönetmenidir. Bölgesel olaylar, çevre sorunları, politika ve eğitimle ilgili haberleri derinlemesine inceler ve bu konularda güncel bilgiler sunar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir