Bitlis Güncel

Ahlat Belediyesinde devir teslim töreni düzenlendi

BİTLİS - Bitlis'in Ahlat ilçesinde, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde AK Parti'den belediye başkanlığına seçilen Yavuz Gülmez görevi, Belediye Başkanı Abdulalim Mümtaz Çoban'dan devraldı.

BİTLİS - Bitlis'in Ahlat ilçesinde, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde AK Parti'den belediye başkanlığına seçilen Yavuz Gülmez görevi, Belediye Başkanı Abdulalim Mümtaz Çoban'dan devraldı.

Çoban, belediyeye gelen Gülmez'i tebrik ederek makamında mührü teslim etti.

Yaptığı hizmetlerden dolayı Çoban'a teşekkür eden Gülmez, "Bu memlekete hizmet edenlere, taş üstüne taş koyanlara vefa göstermek mecburiyetindeyiz. Biz de size vefalı olacağız İnşallah." dedi.

Çoban da seçimden sonra siyasetin bittiğini, artık hizmet zamanının olduğunu belirterek Gülmez'e başarı temennisinde bulundu.

Ahlat Belediyesinde devir teslim töreni düzenlendi1
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Bitlis haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Bitlis Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Bitlis'in dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Abdulalim Mümtaz Çoban, Ahlat, Ahlat Belediyesi, AK Parti, Belediye, Bitlis gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir