Ağrı Yaşam

Ağrı Milli Eğitim Müdürü Kökrek, öğretmenlerle mesleki çalışma programında buluştu

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek, 2023-2024 eğitim öğretim yılı haziran dönemi mesleki çalışma programı kapsamında Tutak ilçesini ziyaret etti.

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek, 2023-2024 eğitim öğretim yılı haziran dönemi mesleki çalışma programı kapsamında Tutak ilçesini ziyaret etti.

Ağrı - Beraberinde Milli Eğitim Müdür yardımcıları İshak Hasanoğlu ve Edip Erdoğan ile birlikte ilk olarak Tutak Belediye Başkanı Fevzi Sayan'ı makamında ziyaret eden Kökrek, ilçe eğitimine ilişkin fikir alışverişinde bulundu. Kökrek, daha sonra Gazi İlkokulu'nda düzenlenen mesleki çalışma programına katılarak öğretmenlerle bir araya geldi. Burada öğretmenlere hitap eden Kökrek,"2023-2024 eğitim öğretim yılının haziran dönemi mesleki çalışma programında sizlerle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Bu program, mesleki gelişimimizin yanı sıra eğitimde yenilikçi yaklaşımlar ve uygulamaların paylaşılması açısından son derece önemlidir. Eğitim, bir ülkenin geleceğini şekillendiren en önemli unsurdur. Bu bilinçle, her bir öğretmenimizin katkısı, çocuklarımızın ve ülkemizin geleceği açısından büyük bir değer taşımaktadır." dedi.

İlçede yapımı devam eden anaokulunu da ziyaret eden Kökrek, burada incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı. Kökrek, daha sonra Tutak Kaymakamı Erkan Adıbelli'yi makamında ziyaret etti. Ziyaretine İlçe Milli Eğitim Müdürü Necmi Karaoğlan da eşlik etti.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı, Belediye, Edip Erdoğan, Hasan Kökrek, İshak Hasanoğlu, Necmi Karaoğlan, Tutak gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir