Güncel

Ağrı Merkez İlçe Başkanı Mehmet Nuri Yıldız’dan teşekkür mesajı.

AK Parti Ağrı 7. Olağan Kongresinde, Ağrı Merkez İlçe Başkanlığına seçilen Mehmet Nuri Yıldız’dan Teşekkür mesajı.

AK Parti Ağrı 7. Olağan Kongresinde, Ağrı Merkez İlçe Başkanlığına seçilen Mehmet Nuri Yıldız’dan Teşekkür mesajı.


AĞRI- Tensipleri ile şahsımı Merkez İlçe Başkanlığına uygun gören Genel Merkez Teşkilat Başkanımız ile Genel Merkez yetkilileri ile ,Genel merkezden kongremize iştiralarıyla teşrif eden,


Disiplin Kurulu Başkan Sayın Ahmet Aydın, Koordinatörü Sayın Alaattin Parlak, Ağrı Milletvekili Sayın Ekrem Çelebi, Ağrı Belediye Başkanı, Sayın Savcı Sayan, Ağrı İl Başkanı Sayın Av. Abbas Aydın, Sayın Latif Birgül ile Kongremizde bizi yalnız bırakmayan İlçe Belediye Başkanlarıma, İlçe Başkanlarıma, Kadın Kolları Başkanlarıma, Gençlik Kolları Başkanlarıma İl genel ve belediye Meclis Üyesi arkadaşlarıma, teşkilatlardaki dava arkadaşlarım ile Ulusal ve Yerel Basınımızın Mümtaz temsilcilerine teşekkür eder, saygılarımı sunuyorum.


Şimdiye kadar bu görevi başarıyla sürdüren Sayın Latif Birgül Başkanıma ve yönetimine hizmetlerinden dolayı camiamız adına şükranlarımı sunuyorum son olarak bu hizmet yarışında emeğini yüreğini gücünü desteğini verecek olan dostlarıma dava arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum.


Ağrı Merkez İlçe Başkanı Nuri Yıldız’dan teşekkür mesajı.1
Ağrı Merkez İlçe Başkanı Nuri Yıldız dan teşekkür mesajı2
Ağrı Merkez İlçe Başkanı Nuri Yıldız dan teşekkür mesajı3
Diyadinnet son dakika haberlerini paylaşın. Ayrıca Ağrı, Alaattin Parlak, Belediye, Mehmet Nuri Yıldız ve Türkiye'nin dört bir yanından Güncel haberleri alın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir