Ağrı Emniyet Müdürü Nihat Özen: lütfen evden çıkmayın

Ağrı İl Emniyet Müdürü Nihat Özen, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında Cumhuriyet Caddesinde dolaşan vatandaşları evde kalmaları konusunda uyarıda bulundu.

Ağrı Emniyet Müdürü Nihat Özen: lütfen evden çıkmayın

İl Emniyet Müdürü , yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında Cumhuriyet Caddesinde dolaşan vatandaşları evde kalmaları konusunda uyarıda bulundu.

Cumhuriyet Caddesinde görev yapan polisler, yaptıkları anonslarla vatandaşları ikaz etti. Polis araçlarında yapılan anonslarda “Sağlınız bizim için önemlidir. Lütfen zorunlu olmadıkça evden çıkmayınız.” Uyarısı yapıldı.

Polis ekipleriyle birlikte Cumhuriyet Caddesindeki vatandaşlara uyarılarda bulunan İl Emniyet Müdürü Nihat Özen, cadde toplu gezen kişilere“Gençler, çocuklar en fazla taşıyıcı, onlara bir şey olmuyor ama beş kişiye bulaştırabiliyor. Lütfen ayrı kalın ve mümkün mertebe evde kalın. Hemşerilerim herşey sizin için diyerek ikaz etti.

Emniyet Müdürü Özen, caddede yürüyen vatandaşlara “sağlığınız bizim için önemlidir, sosyal mesafeyi koruyun, lütfen mecbur kalmadıkça dışarı çıkmayın” uyarısını yaptı.

Bir iş yerindeki kalabalığı gören Özen, içeridekilere kurallara uymaları konusunda uyarılarda bulundu.

Ağrı Emniyet Müdürlüğü, sosyal medya hesabı Twitter’da yaptığı paylaşımda şu açıklamayı yaptı:

“İl Emniyet Müdürümüz Sayın Nihat Özen, personelimiz ile birlikte cadde ve sokaklarda bulunan vatandaşlarımıza evde kalmaları ve sosyal mesafeyi korumaları yönünde telkinlerde bulundu.”

Ağrı Emniyet Müdürü Nihat Özen evden çakmayın1

Ağrı Emniyet Müdürü Nihat Özen evden çakmayın2

Ağrı Emniyet Müdürü Nihat Özen evden çakmayın3


Editörün Seçtikleri

Doğu'nun "şifa kaynağı kaplıcalar"ı yeniden kapılarını açtı

Gürbulak Sınır Kapısı’nın yeniden ticarete açılması ihracatçıları sevindirdi

E-Tuğra (E-İmza) Ağrı’da Hizmet Vermeye Başladı

TOKİ tarafından Ağrı’da inşa edilecek 300 konutun ihalesi yapıldı

Patnos'ta kütüphaneler normalleşmeyle öğrencilere kapılarını açtı

Yorum Ekle