Ağrı Asayiş

Ağrı Emniyet Müdürü İpar ve eşi personelle bayramlaştı

Ağrı İl Emniyet Müdürü Yılmaz İpar ve eşi Beste İpar, Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen bayramlaşma programında emniyet personeliyle bir araya geldi.

Ağrı İl Emniyet Müdürü Yılmaz İpar ve eşi Beste İpar, Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen bayramlaşma programında emniyet personeliyle bir araya geldi.

Ağrı - Polis Evi bahçesinde gerçekleştirilen programa, İl Emniyet Müdürü Yılmaz İpar ve eşi Beste İpar'ın yanı sıra Emniyet Müdür Yardımcıları, şube müdürleri, polisler ve personel katıldı. İl Emniyet Müdürü İpar, programda personelle tek tek tokalaşarak, onların Kurban Bayramı'nı kutladı. İpar, bayramlaşma sırasında yaptığı konuşmada, bayramların birlik ve beraberlik duygularını pekiştirdiğini vurguladı. İpar, "Bayram tatili boyunca vatandaşlarımızın güvenliği ve huzuru için Emniyet Teşkilatı olarak 24 saat görev başında olacağız. Yolculuk yapacak vatandaşlarımızın trafik kurallarına uymalarını, hız yapmamalarını ve dikkatli olmalarını önemle rica ediyoruz. Bayram neşesinin hüzne dönüşmemesi için lütfen tedbirli ve dikkatli olalım. Bu vesileyle, Kurban Bayramı'nın ülkemize, milletimize ve tüm İslam alemine barış, huzur ve esenlik getirmesini temenni ediyorum. Hepinizin bayramını en içten dileklerimle kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlik dolu günler dilerim" dedi.

Programa katılan personel, İl Emniyet Müdürü İpar ve eşi Beste İpar'a teşekkür ederek bayramlarını kutladı.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Asayiş haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı, Kurban Bayramı, Polis, Yılmaz İpar gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir