Ağrı Güncel

Ağrı'da öğrenciler karnelerini Vali Koç'tan aldı

Ağrı'da 2023-2024 eğitim öğretim yılını tamamlayan öğrenciler karne sevinci yaşadı.

Ağrı'da 2023-2024 eğitim öğretim yılını tamamlayan öğrenciler karne sevinci yaşadı.

Ağrı - Ağrı'da 2023-2024 eğitim öğretim yılın sona ermesiyle öğrenciler karne sevinci yaşadı. Şehit Uzman Çavuş Tuncer Doğan İmam Hatip Ortaokulunda düzenlenen "Karne Töreni'ne katılan Ağrı Valisi Mustafa Koç, öğrencilerin karne heyecanına ve 8. sınıf öğrencilerinin mezuniyet sevincine ortak oldu.

Öğrencilerin karnelerini görünce gurur duyduğunu ifade eden Vali Koç, öğrencilerle yeni dönemde kavuşmayı beklediklerini söyledi.

Ağrı
Ağrı
Ağrı
Ağrı
Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı, Mustafa Koç, Şehit gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir