Ağrı Yaşam

Ağrı'da ilkokul 3. sınıftan sonra okulu bırakmasına rağmen İngilizceyi ana dili gibi konuşuyor

Ağrı'da 3. sınıftan sonra bir daha okula gidemeyen Nihat Adıgüzel, iş yerindeki boş zamanlarını değerlendirerek bilgisayarın başında öğrendiği İngilizceyi ana dili gibi konuşuyor. Adıgüzel, azmiyle görenleri hayran bırakırken, çocuklarına da İngilizce derslerinde yardımcı oluyor.

Ağrı'da 3. sınıftan sonra bir daha okula gidemeyen Nihat Adıgüzel, iş yerindeki boş zamanlarını değerlendirerek bilgisayarın başında öğrendiği İngilizceyi ana dili gibi konuşuyor. Adıgüzel, azmiyle görenleri hayran bırakırken, çocuklarına da İngilizce derslerinde yardımcı oluyor.

Ağrı - Küçük yaşta çalışmaya başlayan ve kısa sürede iş hayatına atılan Adıgüzel, iş yerindeki boş zamanlarını değerlendirerek bilgisayar üzerinden İngilizce öğrenmeye başladı. Yıllar süren azimli çalışması sonucunda İngilizceyi oldukça iyi bir seviyede konuşmayı başaran Adıgüzel, şu anda özellikle çocuklarının İngilizce derslerinde yardımcı olup onların da dil öğrenme sürecine katkıda bulunuyor.

Adıgüzel, yaptığı açıklamada, İngilizce öğrenmenin yaşı olmadığını belirterek, "Kendi kendime çalışarak İngilizceyi öğrendim. Şimdi ise öğrendiğim İngilizceyi çocuklarıma ve çevremdeki insanlara öğretmeye çalışıyorum. Evde özellikle çocukların ödevlerinde yardım ederken İngilizce konuşmaya da özen gösteriyorum" dedi.

3. sınıftan sonra okulu bırakmak zorunda kalan Adıgüzel, "O günkü şartlar gereği okulu bıraktım. Yaş ilerledikçe de iş hayatına atıldım. Boş zamanımı nasıl değerlendirebilirim diye düşünürken İngilizce öğrenmeye karar verdim. İyi ki de boş zamanlarımı İngilizce öğrenmek için değerlendirmişim. İş yerlerinde boş zamanları olan herkese de İngilizce öğrenmelerini tavsiye ediyorum." diye konuştu.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir