Ağrı'da ihtiyaç sahibi 3 bin aileye alışveriş kartı dağıtıldı
Ağrı Haberleri

Ağrı'da ihtiyaç sahibi 3 bin aileye alışveriş kartı dağıtıldı

AĞRI - Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesini yaptıran hayırsever iş adamı İbrahim Çeçen'in kurduğu IC Vakfı, Ağrı'da ramazan ayında ihtiyaç sahibi 3 bin aileye alışveriş kartı desteği sundu.

Ağrılı iş adamı İbrahim Çeçen'in kurucu başkanlığını yaptığı İbrahim Çeçen Vakfı, ramazan ayı dolayısıyla kentteki ihtiyaç sahipleri için çalışma başlattı.

Ramazan ayı dolayısıyla kentteki ihtiyaç sahipleri için çalışma başlatan vakıf, bu kapsamda Valilik aracılığıyla tespit ettiği 3 bin aileye alışveriş kartı dağıttı.

Vakfın Ağrı temsilcisi Güven Karakaya, AA muhabirine, vakfın her yıl olduğu gibi bu sene de amazan ayında ihtiyaç sahiplerine yönelik çalışma yaptığını söyledi.

Karakaya, birçok aileye alışveriş kartının yanı sıra nakdi yardımda da bulunduklarını ifade ederek, "Çok kıymetli Çeçen ailesi, Ağrı'ya ve Ağrı halkına her zaman desteklerini sunmuşlardır. Bu ramazan ayında da önceki yıllarda olduğu gibi alışveriş kartı dağıtılması konusunda mutabık kalındı. Vakıf olarak ramazan ayında 3 bin adet alışveriş kartını, 3 bin aileye dağıttık." dedi.

Eğitim, sağlık, spor, kültür ve sanat alanlarında ülkede ve Ağrı'da vakfın birçok çalışmasının bulunduğuna işaret eden Karakaya, "İş hayatına atıldığı günden itibaren kazandıkça paylaşmayı yaşam tarzı haline getiren vakfımızın onursal ve kurucu başkanı İbrahim Çeçen Bey, doğup büyümüş olduğu Ağrı'yla hiçbir zaman bağını kesmemiş, her zaman şehrine insanına büyük saygı ve değer vermiştir. Çalışmalarımızla şehrimizde hizmetlerimiz devam edecektir." ifadelerini kullandı.

Karakaya, şunları kaydetti:

"Vakıf Müdürümüz Dr. Meral Dinçer'in Ağrı Valisi Dr. Osman Varol Bey ile görüşmesi sonucunda İbrahim Çeçen Vakfı Yönetim Kurulu Başkanımız Günseli Çeçen hanımefendinin onayıyla böyle bir çalışmayı bu yılda gerçekleştirmiş olduk. Çok kıymetli Çeçen ailesinin Ağrı'ya ve Ağrı halkına her zaman desteklerini sunmuşlardır. Bu ramazan ayında da önceki yıllarda olduğu gibi alışveriş kartı dağıtılması konusunda mutabık kalındı. İbrahim Çeçen Vakfı olarak ramazan ayında 3 bin adet alışveriş kartını 3 bin aileye dağıttık."

Karakaya, eğittim, sağlık, spor, kültür ve sanat alanlarında ülkede ve Ağrı'da vakfın birçok çalışmasının bulunduğunu anlattı.

"İş hayatına atıldığı günden itibaren kazandıkça paylaşmayı yaşam tarzı haline getiren vakfımızın onursal ve kurucu başkanı İbrahim Çeçen Bey, doğup büyümüş olduğu Ağrı'yla hiçbir zaman bağını kesmemiş her zaman şehrine insanına büyük saygı ve değer vermiştir. IC Vakfı olarak çalışmalarımızla şehrimizde hizmetlerimiz devam edecektir. Tüm vatandaşlarımızın bayramını şimdiden kutlar sağlık afiyet dileriz."

Ağrı
Ağrı da ihtiyaç sahibi bin aileye alışveriş kartı dağıtıldı2
Ağrı da ihtiyaç sahibi bin aileye alışveriş kartı dağıtıldı3
Ağrı da ihtiyaç sahibi bin aileye alışveriş kartı dağıtıldı4
Ağrı da ihtiyaç sahibi bin aileye alışveriş kartı dağıtıldı5
Ağrı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir