Ağrı Belediyesi filosuna Cenaze Nakil ve Kanal Açma aracı ekledi

Ağrı Belediyesi filosuna Cenaze Nakil ve Kanal Açma aracı ekledi - Ağrı Haberleri

Ağrı Belediyesi araç filosuna Cenaze Nakil aracı ve Kanal açma aracı (KUKA) ekledi.

Ağrı Belediyesi araç filosuna Cenaze Nakil aracı ve Kanal açma aracı (KUKA) ekledi.

AĞRI - Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan tarafından Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğüne alınan kanal açma aracı ile birlikte altyapıda yaşanan soruların hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulması hedefleniyor.

Ağrı'da tüm hizmet alanlarında yenilikçi ve çözüm odaklı bir anlayışla çalışmalarına devam ettiklerini belirten Başkan Sayan "Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren kiralık araç işini bitirdik. Filomuza kattığımız araçlar ile belediye olarak tüm işi kendi imkanlarımızla yürütmeye çalıştık. Her geçen gün belediyemize kazandırdığımız imkanlar ve ilimize kattığımı değeri her geçen gün artırarak devam ediyoruz. Bu çalışmalar kapsamında alt yapı sistemimizde ihtiyaç olan kanal temizleme aracı için girişimlerde bulunduk.

Çevre Bakanlığımıza bu konuda desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş Bey'e de göndermiş olduğu cenaze nakil aracı için teşekkür ederiz" şeklinde konuştu.Kaynak:İHA

Ağrı Belediyesi filosuna Cenaze Nakil ve Kanal Açma aracı ekledi1

Ağrı Belediyesi filosuna Cenaze Nakil ve Kanal Açma aracı ekledi2

Ağrı Belediyesi filosuna Cenaze Nakil ve Kanal Açma aracı ekledi3

Ağrı Belediyesi filosuna Cenaze Nakil ve Kanal Açma aracı ekledi4

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından geçilen tüm Ağrı haberleri, bu bölümde Diyadinnet.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından yayınlanan şekilde yer almaktadır. Ağrı Haberleri alanında yer alan bu haberlerin tümünün hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

Paylaşmak İstermisin?

Yorum Ekle