Bitlis Güncel

Adilcevaz ve Hizan'a yeni kaymakamlar atandı

Resmi Gazete'de yayımlanan Mülki İdare Amirler Atama Kararnamesiyle Bitlis'te 2 kaymakam ve 1 vali yardımcısının görev yeri değişti.

Resmi Gazete'de yayımlanan Mülki İdare Amirler Atama Kararnamesiyle Bitlis'te 2 kaymakam ve 1 vali yardımcısının görev yeri değişti.

Bitlis: Cumhurbaşkanı Kararnamesiyle Hizan Kaymakamı Nurhalil Özçelik Adilcevaz Kaymakamlığına, Aksaray'ın Eskil Kaymakamı Sait Muhammed Bilgin ise Hizan Kaymakamlığına atandı.

Adilcevaz Kaymakamı İsmail Demir Denizli'nin Tavas Kaymakamlığına, Bitlis Vali Yardımcısı İzzet Cem Eser Afyonkarahisar'ın Şuhut Kaymakamlığına atandı. Artvin'in Şavşat Kaymakamı Kübra Sivaslıoğlu ise Bitlis Vali Yardımcılığına atandı.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Bitlis haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Bitlis Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Bitlis'in dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Adilcevaz, Adilcevaz Kaymakamlığı, Bitlis, Hizan, Hizan Kaymakamlığı, İsmail Demir, İzzet Cem Eser, Nurhalil Özçelik, Resmi Gazete gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir