Adana Valiliğine atanan Süleyman Elban Ağrı'ya veda etti

Güncel
Adana Valiliğine atanan Süleyman Elban Ağrı'ya veda etti

AĞRI - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararlarıyla Adana Valiliğine atanan Vali Süleyman Elban, Ağrılılara veda etti.

Valilik önünde düzenlenen programda, personel ve Ağrılılardan helallik isteyen Vali Elban, yeni görev yerine uğurlandı.

Vali Elban, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, kentte görev yaptığı 3 yılın çok verimli, huzurlu ve keyifli geçtiğini söyledi.

Geride güzel insanlar ve dostluklar bıraktığından dolayı içinde bir burukluk olduğunu anlatan Vali Elban, şöyle konuştu:

"Biz mekan olarak yer değiştiriyoruz. Ağrı'dan gönül olarak, ruh olarak ayrılmıyoruz. Bu 3 yıllık görev süresinde bizlere verdikleri destek, dua, dostluk ve samimiyetleri için Ağrılı hemşehrilerim haklarını helal etsinler. Benim onlar üzerinde herhangi bir hakkım yok, varsa da helal olsun. Allah ısmarladık diyorum. Hep gönlümüz ve kalbimiz hemşehrilerimizledir. Bunu da bir mekan değişikliği olarak görüyorum ayrılık olarak da görmüyorum."Kaynak:AA - İHA

Adana Süleyman atanan etti veda Valiliğine  Elban Ağrı'ya 4

Ağrı'ya etti  Adana Valiliğine Süleyman atanan veda Elban 1

etti Ağrı'ya veda Elban Süleyman Valiliğine Adana  atanan 2

veda atanan Süleyman  Valiliğine etti Elban Adana Ağrı'ya 3

ağrı süleyman elban veda1

ağrı süleyman elban veda2

ağrı süleyman elban veda3

ağrı süleyman elban veda4

ETİKET: Adana, Ağrı, Vali Elban.

1 Yorum
Bazitli

Bazitli

1 yıl önce

Allah senden razı olsun güzel insan birin bin olur inşallah yaptığın projelerle binlerce insan evine ekmek götürüyor yarıda kalan projeler inşallah hayata geçer bu insanlar bir ömür size duacı olur


Yorum Ekle