Abdi Serdar Üstünsalih

Abdi Serdar Üstünsalih haber ile ilgili bütün haberleri, ayrıca Abdi Serdar Üstünsalih'in en son dakika haber, durum ve gelişmelerini bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Kategori son güncelleme: 10.09.2021 - 14:09
Abdi Serdar Üstünsalih
Abdi Serdar Üstünsalih

Vakıfbank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih kimdir? Trabzonlu olup 1963 yılında Trabzon’da doğdu. Üstünsalih meslek hayatına 1991 yılında Vakıfbank'ta başlamıştır. Daha sonra Vakıfbank'ta çeşitli şube ve birimlerde müdürlük yapmıştır. Abdi Serdar Üstünsalih aynı zamanda Bilgi İşlem, Bireysel Bankacılık, Bankacılık Operasyonları görevlerinde bulunmuştur.

Daha sonra Temel Bankacılık Uygulama Geliştirme birimlerinde ise başkanlık görevlerini yürütmüştür. Daha sonra Temmuz 2018 tarihinde Vakıfbank Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlenen Üstünsalih, 27 Mayıs 2019 tarihinden itibaren ise görevine Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi olarak devam etmektedir. Ayrıca Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş Yönetim Kurulu Üyeliği görevini sürdürmektedir. Evli ve iki çocuk babası olan Üstünsalih, birçok vakıf ve dernekte de görev yapmıştır.

Bu Sayfaya Emoji İle Tepki Ver!

İçeriğin sonu

Yüklenecek başka sayfa yok