Erzurum Güncel

20 yıl sonra bu kez Vali olarak geldi

Vali Mustafa Çiftçi ilçe ziyaretleri kapsamında, 2001-2003 yılları arasında kaymakam olarak görev yaptığı Tekman'a gitti.

Vali Mustafa Çiftçi ilçe ziyaretleri kapsamında, 2001-2003 yılları arasında kaymakam olarak görev yaptığı Tekman'a gitti.

Erzurum - Tekman Kaymakamlığına bir ziyaret gerçekleştiren Vali Çiftçi, burada Kaymakam Hasan Raşit Taşkın'dan yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı. Vali Çiftçi, kaymakamlık yaptığı dönemde birlikte çalıştığı ve emekliye ayrılan Ahmet Sarıkaya'ya, 42 yıllık hizmetlerinden ötürü başarı belgesi takdim etti.

Ziyaretlerine; Tekman Belediye Başkanlığı, İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğüyle devam eden Vali Çiftçi, ardından Tekman esnafıyla bir araya geldi.

2008 yılında Tekmanlılar tarafından kendisine fahri hemşehrilik beratı verilen Vali , ilçe esnafıyla bir süre sohbet ettikten sonra akşam saatlerinde Tekman'dan ayrıldı.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzurum haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzurum Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzurum'un dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Belediye, Erzurum, Jandarma, Kaymakamlık, Tekman, Tekman Kaymakamlığı gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir