Ekonomi

Yurtiçi Kargo'da organizasyon değişikliği

Yurtiçi Kargo Genel Müdürü Fatih Önyol:
- "Satış ve azarlama faaliyetlerimizi daha etkin yürütmek maksadıyla ilgili departmanlarımızı birbirinden ayırdık"

İSTANBUL - Yurtiçi Kargo, Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı, Satış Genel Müdür Yardımcılığı ve Pazarlama ve İdari İşler Genel Müdür Yardımcılığı olarak ikiye ayırdı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Yurtiçi Kargo Satış, Pazarlama ve İdari işler departmanlarıyla ilgili değişikliğe gitti.

Şirketin genel müdürlüğüne bağlı Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonu Satış Genel Müdür Yardımcılığı ve Pazarlama ve İdari İşler Genel Müdür Yardımcılığı görevleri olarak ikiye ayrıldı. Satış Genel Müdür Yardımcılığı görevine Türkiye Satış Müdürü olarak görev yapan Cüneyt Çin getirilirken, Pazarlama ve İdari İşler Genel Müdür Yardımcılığına, Yurtiçi Kargo Ankara Bölge Müdürü olarak görev yapan Soner Arslan getirildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Yurtiçi Kargo Genel Müdürü Fatih Önyol, organizasyonel yapılarını en iyi, hızlı ve en işlevsel hale getirmek için kendilerini güncellemeye devam ettiklerini belirtti.

Önyol, "Bu bağlamda satış ve pazarlama faaliyetlerimizi daha etkin yürütmek maksadıyla ilgili departmanlarımızı birbirinden ayırdık. Ayrıca pazarlama ve idari İşler birimlerimizi tek bir genel müdür yardımcılığına bağladık." ifadelerini kullandı.

Bu hamleyle sahada gerçekleştirilen idari işler çalışmalarının, pazarlama gözüyle icra edilmesini planladıklarını vurgulayan Önyol, satış faaliyetlerinde de daha hızlı kararlar almak ve tamamen satışa odaklı bir departman oluşturmak amacıyla bir organizasyon değişikliğine gittiklerinin altını çizdi.

Önyol, "Artık ilgili satış departmanımız tek bir odak noktasıyla satış faaliyetlerini yürütüyor olacak. İki departmanımızın da başında Yurtiçi Kargo'da çeşitli görevlerde bulunmuş, şirketimizin tüm alışkanlıklarını bilen iki arkadaşımızı getirdik. Bu hamlemizin tüm müşterilerimize başarı ve memnuniyet getirmesini temenni ediyorum." değerlendirmesinde bulundu.

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir