Muş Güncel

Yurt öğrencileri tarafından yapılan ürünler görücüye çıktı

Muş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Müştakbaba Kız Yurdu'nda açılan kurslara katılan öğrenciler, yıl boyunca yaptıkları onlarca ürünü düzenlenen sergide beğeniye sundu.

Muş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Müştakbaba Kız Yurdu'nda açılan kurslara katılan öğrenciler, yıl boyunca yaptıkları onlarca ürünü düzenlenen sergide beğeniye sundu.

Muş - El emeği göz nuru eserlerin sergilendiği etkinlikte, öğrencilerin özenle hazırladıkları el sanatları, ahşap boyama, geri dönüşüm, kalem işi, kara kalem, çanta yapımı gibi ürünler ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Sergi, hem yurt yönetimi hem de katılımcılar tarafından büyük beğeni topladı.

Açılan sergiyi gezerek öğrenciler tarafından yapılan ürünleri inceleyen Muş Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Arif Taşdemir, "Yurtlarımızda genç ofislerimiz bünyesinde geçen yıl olduğu gibi bu yılda öğrencilerimize yıl boyunca modern eğitim sınıflarında çeşitli kurslar düzenledik. Öğrencilerimizin boş vakitlerini kaliteli bir şekilde değerlendirmelerine imkan sağladık. Müştakbaba Kız Yurdu'nda açmış olduğumuz kurslarımızda öğrencilerimiz tarafından hazırlanan ürünler düzenlenen sergi ile görücüye çıktı. Ürünleri incelediğimizde öğrencilerimiz için açtığımız kurslara ilginin ne kadar çok olduğunu daha iyi anlıyoruz. Bu kurslarımızda kullanılan malzemeler yine müdürlüğümüz tarafından temin edilerek öğrencilerimize veriliyor. Sadece açmış olduğumuz kurslarımızdan yaklaşık 750 öğrencimiz faydalandı. Öğrencilerimizin gelişimine katkı sunacak olan bu eğitimlerimiz her yıl artarak devam edecektir" dedi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Muş haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Muş Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Muş'un dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Mehmet Arif Taşdemir, Muş, Spor gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir