Hakkari Güncel

Yüksekovalı tekerlekli kayak sporcuları şampiyonluk sevinci yaşıyor

HAKKARİ - Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde sporcular, Tekerlekli Kayak Türkiye Şampiyonasında birinci olmanın sevincini yaşıyor

Hakkâri - Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde sporcular, Tekerlekli Kayak Türkiye Şampiyonasında birinci olmanın sevincini yaşıyor

Türkiye Kayak Federasyonu tarafından Bitlis'in Ahlat ilçesinde düzenlenen Tekerlekli Kayak Türkiye Şampiyonasına katılan Yüksekovalı sporcular 6 birincilik, 7 ikincilik ve 4 üçüncülük elde etti.

Gençlik ve Spor İlçe Müdürü İlhan Yılmaz, yaptığı açıklamada, sporcuların önemli başarılara imza attığını söyledi.

Sporcuları tebrik eden Yılmaz, "Sporcularımız topladıkları 17 madalyayla Türkiye şampiyonu oldu. Bize bu gururu yaşattıkları için sporcularımıza, antrenörlerimize ve teknik ekibimize çok teşekkür ediyorum. Bu başarıların farklı branşlarda da devam edeceğini umuyorum. Doğasıyla spora elverişli olan ilçemizde sporu, devletimizin sağladığı ve sağlayacağı imkanlarla daha da geliştirerek yurt içinde ve yurt dışında bayrağımızı gururla dalgalandıracağız." diye konuştu.

Yüksekovalı tekerlekli kayak sporcuları şampiyonluk sevinci yaşıyor1
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Hakkari haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Hakkari Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Hakkari'nin dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Ahlat, Bitlis, Hakkari, Kayak, Spor, Türkiye, Türkiye Kayak Federasyonu, Yüksekova gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir