Hakkari Güncel

Yüksekova'da LGS'de birinci çıkan Yusuf Samet Kaya'ya evinde tebrik ziyareti yapıldı

Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde LGS'de birinci çıkan Yusuf Samet Kaya evinde ziyaret edilerek, üstün başarısından dolayı tebrik edildi.

Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde LGS'de birinci çıkan Yusuf Samet Kaya evinde ziyaret edilerek, üstün başarısından dolayı tebrik edildi.

Hakkâri - Geçtiğimiz haftalarda ilçede 895 öğrenci LGS sınavında ter dökmüştü. Açıklanan sınavın ardından Cumhuriyet Ortaokulunda okuyan Yusuf Samet Kaya, aldığı puanla ilçede birinciliği elde etti.

Bunun üzerine Yüksekova Milli Eğitim Müdürü Yusuf Atael, Yüksekova İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İskender Akdoğan'la beraber birinci olan Kaya'yı evinde ziyaret etti.

Müdür Atael, LGS'de birinci olan Yusuf Samet Kaya'yı tebrik ederek başarılar diledi.

Aileyle bir süre sohbet eden Müdür Atael ve Akdoğan daha sonra ayrıldılar.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Hakkari haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Hakkari Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Hakkari'nin dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Hakkari, Yüksekova, Yusuf Atael gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir