Hakkari Asayiş

Yüksekova'da kristal halde 28 kilo metamfetamin ele geçirildi

Hakkari İl Emniyet Müdürlüğü tarafında bir araçta yapılan aramada kristal halde 28 kilo 400 gram metamfetamin ele geçirildi.

Hakkari İl Emniyet Müdürlüğü tarafında bir araçta yapılan aramada kristal halde 28 kilo 400 gram metamfetamin ele geçirildi.

Hakkâri - Hakkari Valiliği tarafından yapılan açıklamada, "İl Emniyet Müdürlüğümüzce Yüksekova ilçemizde yapılan çalışmalar kapsamında durumundan şüphelenilen bir şahsın aracında yapılan arama sonucunda 28 kilo 400 gram kristal halde metamfetamin ele geçirilmiştir. 1 şüpheli şahıs hakkında yasal işlemlere başlanılmıştır" denildi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Hakkari haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Hakkari Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Hakkari'nin dört bir yanından Asayiş haberleri de dahil olmak üzere, Hakkari, Hakkari İl Emniyet Müdürlüğü, Hakkari Valiliği, Yüksekova gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir