Hakkari Çevre

Yüksekova'da dağlar toz bulutunda kayboldu

Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde dağlar toz bulutu içinde kayboldu.

Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde dağlar toz bulutu içinde kayboldu.

Hakkâri - Yüksekova ilçesinde sabah saatlerinde başlayan rüzgar ve toz bulutu hayatı olumsuz etkiledi. Rüzgarın akşam saatlerinde etkisini artırmasıyla birlikte 4116 rakımlı Cilo Dağları toz bulutu içinde kayboldu. Dağın yakınlarından geçen vatandaşlar ise o anı cep telefonlarıyla görüntüledi. Gürdere Muhtarı Seyfullah Koca, "Buradan geçiyordum, gözüm dağlara takıldı. Öyle bir toz bulutu vardı, dağlar görülmüyordu. Bende arabamdan inerek, o anı kaçırmamak için cep telefonuyla çektim. Zaten sabah saatlerinde bayağı bir rüzgar etkiliydi, hala da devam ediyor" dedi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Hakkari haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Hakkari Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Hakkari'nin dört bir yanından Çevre haberleri de dahil olmak üzere, Cilo Dağ, Hakkari, Muhtar, Yüksekova gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir