Yıldızlar Voleybol Grup Müsabakaları Sona Erdi

Ağrı Valiliği Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün ev sahipliğinde organize edilen ‘Okul Sporları Yıldızlar Voleybol Grup Müsabakaları’ oynanan final müsabakaları ile sona erdi.

Yıldızlar Voleybol Grup Müsabakaları Sona Erdi

Valiliği Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün ev sahipliğinde organize edilen ‘Okul Sporları Yıldızlar Voleybol Grup Müsabakaları’ oynanan final müsabakaları ile sona erdi.

AĞRI-15 Nisan Spor Salonu ve 2500 kişilik Merkez Spor Salonundaki, Yıldız Erkekler ve Yıldız Kızlar kategorilerinde 12 farklı ilin katıldığı grup müsabakaları üç gün devam etti.
Yıldız Erkekler ve Yıldız Kızlarda; Ağrı, Ardahan, Diyarbakır, Batman, Bitlis, Muş, Şırnak, Hakkâri, Iğdır, Kars, Siirt ve Van olmak üzere toplam 12 il katılım sağladı.
Müsabakalar sonundu dereceye giren okulların kupa, madalya ve başarı belgeleri Gençlik ve Spor İl Müdürü Cihan Demir, Spor Şube Müdürü , Voleybol İl Temsilcisi Yusuf Öner ve antrenörler tarafından takdim edildi.
Müsabakalar sonunda Yıldız Kızlarda gruplarında birinci olan iller; A grubu birincisi Ardahan, B grubu birincisi Şırnak ve C grubu birincisi ile Kars ili oldu.
Yıldız Erkeklerde gruplarında birinci olan iller; A grubu birincisi Şırnak, B grubu birincisi Bitlis ve C grubu birincisi ise Van oldu.

Yıldızlar Voleybol Grup Müsabakaları Sona Erdi1

Yıldızlar Voleybol Grup Müsabakaları Sona Erdi2

Yıldızlar Voleybol Grup Müsabakaları Sona Erdi3

Yıldızlar Voleybol Grup Müsabakaları Sona Erdi4

Yıldızlar Voleybol Grup Müsabakaları Sona Erdi5

Editörün Seçtikleri

Ağrı'da vatandaşlar "Evde kal" çağrısına uyuyor

Yeşilay Ağrı Şubesi'nden Evde Kal Çağrısı

Ağrı'da yakacağı biten aile polisin getirdiği odunla ısınacak

Ağrı'da İl Pandemi Kurulu Toplantısı yapıldı

Ağrı’da sokaklar 'Evde kal' uyarılarına rağmen dolup taştı

Yorum Ekle