Erzincan Politika

Yıldırım, Şehit Emrah Gündüz'ün mevlidine katıldı

Türk Devletleri Teşkilatı (TDT) Aksakallar Konseyi Başkanı Binali Yıldırım, Pençe Kilit Operasyonu bölgesinde şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Emrah Gündüz'ün mevlidine katıldı.

Türk Devletleri Teşkilatı (TDT) Aksakallar Konseyi Başkanı Binali Yıldırım, Pençe Kilit Operasyonu bölgesinde şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Emrah Gündüz'ün mevlidine katıldı.

Erzincan - Yıldırım, Pençe Kilit Operasyonu bölgesinde, bölücü terör örgütü mensuplarınca yapılan hain saldırı sonucu şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Emrah Gündüz'ün mevlit yemeğine katıldı.

Mevlit, şehidin baba ocağı olan Erzincan Refahiye ilçesi Şahaloğlu köyünde düzenlendi. Yıldırım yaptığı paylaşımda "Şehidimizin ruhu şad, mekânı Cennet olsun." ifadelerine yer verdi.

Erzincan Refahiye ilçesi Şahaloğlu köyünden Çiftçi Yaşar ve Zöhre çiftinin 5 çocuğundan biri olan Şehit Emrah Gündüz, Pençe Kilit Operasyonu bölgesinde, bölücü terör örgütü mensuplarınca yapılan hain saldırı sonucu şehit 26 Kasım 2023 tarihinde şehit düşmüştü.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzincan haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzincan Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzincan'ın dört bir yanından Politika haberleri de dahil olmak üzere, Ali Yıldırım, Erzincan, Operasyon, Refahiye, Şehit gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir