Erzincan Politika

Yıldırım memleketi Erzincan'da ziyaretlerde bulundu

Türk Devletleri Teşkilatı (TDT) Aksakallar Konseyi Başkanı Binali Yıldırım, 3. Ordu Komutanı Korgeneral Veli Tarakçı'ya ve Erzincan İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt'a ziyarette bulundu.

Türk Devletleri Teşkilatı (TDT) Aksakallar Konseyi Başkanı Binali Yıldırım, 3. Ordu Komutanı Korgeneral Veli Tarakçı'ya ve Erzincan İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt'a ziyarette bulundu.

Erzincan - Bayram tatilini geçirmek üzere geldiği memleketi Erzincan'da birtakım ziyaretler gerçekleştiren Binali Yıldırım beraberindeki Vali Hamza Aydoğdu ve EBYÜ Rektörü Prof. Dr. Akın Levent ile birlikte ilk olarak Erzincan İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt'u makamında ziyaret etti.

Yıldırım daha sonra il protokolü ile birlikte 3. Ordu Komutanı Korgeneral Veli Tarakçı'yı ziyaret etti.

Yıldırım, Kurt ve Tarakçı'ya görevlerinde başarı dileklerinde bulundu.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzincan haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzincan Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzincan'ın dört bir yanından Politika haberleri de dahil olmak üzere, Akın Levent, Ali Yıldırım, Erzincan, Kenan Kurt, Rektör gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir