Hakkari Asayiş

Yaylada rahatsızlanan kadın için helikopter havalandı

Hakkari'nin Olediri Yaylası'nda rahatsızlanan Gül Yiğit isimli kadın, ambulans helikopterle hastaneye kaldırıldı.

Hakkari'nin Olediri Yaylası'nda rahatsızlanan Gül Yiğit isimli kadın, ambulans helikopterle hastaneye kaldırıldı.

Hakkâri - Hakkari'nin Kırbaş köyüne ait Olediri Yaylası'nda bel ve ayak rahatsızlığı yaşayan Gül Yiğit için sağlık ekiplerine haber verildi. Yapılan ilk müdahalenin ardından Yiğit'in sağlık durumunun ciddiyeti üzerine bölgeye acil olarak ambulans helikopter sevk edildi. Sağlık ekipleri tarafından belirli bir alana kadar sedyeyle taşınan Gül Yiğit, ambulans helikopterle zorlu coğrafi şartlara rağmen kısa sürede alınarak Hakkari Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Yiğit'in sağlık durumunun yapılacak tetkikler sonrasında netleşeceği bildirildi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Hakkari haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Hakkari Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Hakkari'nin dört bir yanından Asayiş haberleri de dahil olmak üzere, Hakkari, Hakkari Devlet Hastanesi gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir