Güncel

Vodafone Her Şey Yanımda'dan 36 aya varan alışveriş kredisi

Vodafone Her Şey Yanımda Genel Müdürü Yusuf Aysal:
- "Türkiye’de ilk defa tüm kategorilerde hizmet veren dijital pazaryeri Vodafone Her Şey Yanımda’da müşterilerimize online alışverişlerini uygun fiyatlarla, rahat, hızlı ve kolay bir şekilde yapma imkânı sunmaya devam ediyoruz"

İSTANBUL - Vodafone Her Şey Yanımda'ya yeni ödeme seçeneği eklendi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Her Şey Yanımda'ya yeni ödeme seçeneği eklendi. Müşteriler, Fibabanka ile yapılan iş birliği sonucunda Alışgidiş Kredisi'yle 36 aya varan vade seçenekleriyle ödemelerini kolayca yapabilecek.

Vodafone Her Şey Yanımda'da lansmana özel 10 bin liraya kadar alışverişlerde yüzde 0 faizle 6 aya varan taksitle ödeme imkânının yanı sıra 36 aya kadar tüm vadelerde Fibabanka'nın avantajlı faiz oranları sunuluyor.

Vodafone Her Şey Yanımda müşterileri, Alışgidiş Kredisi sayesinde Her Şey Yanımda üzerinden vermek istediği siparişler için hızlı finansman imkânı bulabiliyor. Alışgidiş Kredisi, altın, akaryakıt, gıda, dijital platform ve oyun kategorileri ile Şansını Kazı ve Çekiliş Yanımda dışında tüm kategorilerde ve tüm satıcılardan yapılacak minimum 500 lira ile maksimum 100 bin liralık alışverişlerde kullanılabiliyor.

Fibabanka'nın mevcut müşterileri ve bankayla ilk kez çalışacak müşteriler Alışgidiş Kredisi'nden faydalanabiliyor. Alışgidiş Kredisi, çoğunlukla cep telefonu, kozmetik, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri, giyilebilir teknoloji ürünleri, dayanıklı spor ve outdoor ürünleri, ayakkabı, çanta gibi yüksek sepet tutarlarındaki alışverişlerde tercih ediliyor.

- Farklı kategorilerde 5 milyonu aşkın ürün

Vodafone Her Şey Yanımda'da cep telefonları, elektronik, dijital servisler ve oyun, süpermarket, kozmetik ve kişisel bakım, anne-bebek, moda, ayakkabı-çanta-aksesuar, ev-yaşam, hobi-ofis-kırtasiye, spor ve outdoor, pet shop, oto aksesuar ve altın-pırlanta olmak üzere farklı kategorilerde 5 milyonu aşkın ürün sunuluyor.

Toplamda binden fazla mağazanın faaliyet gösterdiği Vodafone Her Şey Yanımda, bugüne kadar yaklaşık 100 milyon kez ziyaret edildi. Toplam 25 milyon tekil ziyaretçi sayısına ulaşan platformun müşteri sayısı ise 2 milyona yaklaştı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Her Şey Yanımda Genel Müdürü Yusuf Aysal, yeni ödeme seçeneğiyle ilgili şu ifadeleri kullandı:

"Türkiye'de ilk defa tüm kategorilerde hizmet veren dijital pazaryeri Vodafone Her Şey Yanımda'da müşterilerimize online alışverişlerini uygun fiyatlarla, rahat, hızlı ve kolay bir şekilde yapma imkânı sunmaya devam ediyoruz. Vodafone'lu olsun olmasın, Vodafone Yanımda uygulamasını indiren ya da web sitemizi ziyaret eden herkes platformumuzu kullanabiliyor ve avantajlı kampanyalarımızdan yararlanabiliyor. Vodafone Her Şey Yanımda'ya yeni bir ödeme metodu ekledik. Tüm müşterilerimiz Fibabanka işbirliğiyle sunduğumuz Alışgidiş Kredisi'nden yararlanabiliyor. Alışgidiş Kredisi sayesinde alışveriş anında ek finansman ve vadelendirme çözümü sunuyoruz. Müşterilerimiz, kredi kartlarında limit yoksa dahi 36 aya kadar vadelerde alışverişlerini tamamlayabiliyor. Alışgidiş Kredisi lansmanına özel 10 bin liraya kadar alışverişlerde yüzde 0 faizle 6 aya varan taksitle ödeme imkânı ve yine lansmana özel 36 aya kadar tüm vadelerde Fibabanka'nın en avantajlı faiz oranlarını sunan tek platformuz."

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir