Güncel

Vodafone Flex'ten Babalar Günü'ne özel kampanya

- Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin: - "Kampanya kapsamında, telefondan tablete, akıllı saatten kulaklığa, birçok kategoride babalara özel indirimler sunuyoruz"

- Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin:

Kampanya kapsamında, telefondan tablete, akıllı saatten kulaklığa, birçok kategoride babalara özel indirimler sunuyoruz

İSTANBUL - Vodafone, FLEX'te Babalar Günü kampanyası başlattığını duyurdu.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Vodafone, "Seç Seç Al" mottosuyla duyurduğu Vodafone FLEX çatısı altında yeni bir kampanya düzenliyor. Toplam 10'u aşkın kategoride 1000'den fazla ürünün yer aldığı Vodafone FLEX'te Babalar Günü'ne özel fırsatlar sunuluyor.

"Babalar Hediyelerin İndirimlisini Sever" mottosuyla düzenlenen kampanyada, Vodafone FLEX müşterileri, telefondan tablete, akıllı saatten kulaklığa, birçok kategoride özel indirimlerden yararlanabiliyor.

Kampanyada, belirli ürünler için 12 ayda ödeme avantajı sunulurken, seçilen ürünler Vodafone mağazalarından, "Vodafone Yanımda" uygulamasından ya da "Vodafone Yanımda" içinde bulunan akıllı asistan TOBi üzerinden satın alınabiliyor. Kampanya, 22 Hazirana kadar devam edecek.

Kendilerine uygun ödeme yöntemini de seçebiliyorlar

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, Vodafone FLEX ile müşterilerine bütçe dostu fırsatlar, indirim avantajları ve çeşitli ödeme kolaylıkları sağladıklarını belirtti.

Şahin, "Vodafone FLEX müşterileri, zengin seçenekler arasından aradıkları ürüne kolayca ulaşabildikleri gibi, kendilerine uygun ödeme yöntemini de seçebiliyorlar. Tüm bunlara ek olarak, Babalar Günü için 'Vodafone FLEX'te bir indirim kampanyası da başlattık. Kampanya kapsamında, telefondan tablete, akıllı saatten kulaklığa, birçok kategoride babalara özel indirimler sunuyoruz. 'Vodafone FLEX' ile dilediği ürünü seçen müşterilerimiz, kendilerine en uygun ödeme yöntemini de seçerek babalarına onları en mutlu edecek akıllı ürünleri Vodafone'dan kolayca satın alabiliyorlar. Herkesi 'Vodafone FLEX' avantajlarından yararlanmaya davet ediyoruz." ifadelerini kullandı.

- 10'u aşkın kategoride 1000'den fazla ürün

Vodafone FLEX Babalar Günü kampanyasında, Samsung Galaxy A15 akıllı telefon 1105 lira, Samsung Galaxy A24 akıllı telefon 1275 lira, Tecno Spark 10 Pro akıllı telefon 1099 lira ve Tecno Spark 20 Pro akıllı telefon 1399 lira aylık ödemeyle 12 ayda satın alınabiliyor.

Diğer yandan, müşterilere Huawei GT 4 akıllı saat 739 lira ve 12 aydan başlayan fiyatlarla sunulurken, Samsung Watch 6 40 mm akıllı saat 671 lira, Samsung Watch 6 44 mm akıllı saat 721 lira, Xiaomi Redmi Watch 3 Active akıllı saat 199 lira ve Xiaomi Watch 4 akıllı saat ise 375 lira ve 12 aylık ödeme seçeneğiyle sunuluyor.

Kampanyada öne çıkan kulaklık teklifleri ise JBL Tune Flex 278 lira, JBL Wave Beam 252 lira, JBL Wave Buds 204 lira ve Xiaomi Redmi Buds 5,151 lira olarak sıralanıyor. Tüm ürünler için 12 ayda ödeme avantajı sunuluyor.(AA)

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir