Van Güncel

VEDAŞ 600 kişilik ekiple bayramda sahada olacak

Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş. (VEDAŞ), Kurban Bayramı'nda da enerji arzında aksama yaşanmaması için gerekli tüm hazırlıklarını tamamladı.

Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş. (VEDAŞ), Kurban Bayramı'nda da enerji arzında aksama yaşanmaması için gerekli tüm hazırlıklarını tamamladı.

Van: Van, Bitlis, Muş ve Hakkari illerinde elektrik dağıtım hizmeti veren VEDAŞ, bayramda 600 kişilik arıza bakım ve onarım ekibiyle sahada görev yapacağını açıkladı. Bayram hazırlıklarına ilişkin açıklama yapan VEDAŞ Şirket Müdürü Fatih Talay, "Bölgemizde yaşayan iki milyonu aşkın vatandaşımıza hizmet veriyoruz. Halkımızın memnuniyetini sağlamak bizim birinci önceliğimizdir. Bu nedenle, yaklaşık 600 kişilik arıza bakım ve onarım ekibimizle bayram süresince kesintisiz enerji mesaisinde olacağız. Muhtemel aksaklıklara anında müdahale edebilmek için ekip ve araçlarımızla hazırız. Ayrıca yatırım çalışmalarımız sırasında emniyeti sağlamak için zorunlu olarak gerçekleştirdiğimiz planlı elektrik kesintilerine de bu süreçte ara vereceğiz. Şebekemizi dijital ortamda yönettiğimiz SCADA ve OSOS merkezlerimiz ile tüketicilerimize kesintisiz iletişim hizmeti sunduğumuz Alo 186 Çağrı Merkezimizde de bayram için gerekli planlamalarımızı yaptık. Dokuz günlük bayram tatili süresince enerji arzında bir olumsuzluk yaşanmaması için teyakkuz halinde görevimizin başında olacağız. Bu vesileyle bayramın sağlık, mutluluk ve huzura vesile olmasını diler, İslam âleminin ve halkımızın bayramını kutlarım" dedi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Van haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Van Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Van'ın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Bitlis, Çağrı Merkezi, Hakkari, Kurban Bayramı, Muş, Van, VEDAŞ gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir