Muş Güncel

Varto'da 6 bin öğrenci karnesini aldı

Muş'un Varto ilçesinde eğitim öğretim gören 6 bin öğrenci karnesini alarak yaz tatiline çıktı.

Muş'un Varto ilçesinde eğitim öğretim gören 6 bin öğrenci karnesini alarak yaz tatiline çıktı.

Muş - 2023-2024 eğitim öğretim yılının ikinci döneminin sona ermesi nedeniyle Varto Hürriyet İlkokulunda karne töreni düzenlendi. Varto ilçesinde 68 okulda okuyan ve 475 öğretmenin eğitim öğretim verdiği 6 bin öğrenci bugün karnelerini alarak yaz tatiline çıktı. Öğrencilerin karnelerini ve hediyelerini veren Kaymakam Musa Ayyıldız, "Bugün birinci sınıfta bulunan öğrencilerimizin karnelerini verdik. Heyecanlarına katıldık. İştirak ettik. Kendilerine karnelerini verdik. Yaz tatiline girdik. İnşallah gelecek sene yine heyecanlarına ortak oluruz. Kendilerine iyi tatiller dilerim. Emeği geçen herkese teşekkür ederim" dedi.

İlçe Milli Eğitim Yalçın Süne ise 2023-2024 eğitim öğretim yılının yaz tatili karnelerini bugün dağıttıklarını belirterek, "68 okulda okuyan ve 475 öğretmenin eğitim öğretim verdiği 6 bin öğrenci bugün karnelerini alarak tatile çıktılar. Kendilerine bundan sonraki yaşamlarında başarılar dilerim. Emeği geçen öğretmenlere teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Muş haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Muş Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Muş'un dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Muş, Varto, Yalçın Süne gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir