Van Güncel

Vanlı hentbolcular milli takım kampına davet edildi

VAN - Van Büyükşehir Belediyespor bünyesinde kurulan hentbol takımında yer alan 3 oyuncu, U-15 Erkek Hentbol gelişim kampına davet edildi.

Van: Van Büyükşehir Belediyespor bünyesinde kurulan hentbol takımında yer alan 3 oyuncu, U-15 Erkek Hentbol gelişim kampına davet edildi.

Van Büyükşehir Belediyespor Kulübü, 11 branşta sportif faaliyetlerini sürdürüyor.

Son yıllarda farklı yaş gruplarında milli takımlara birçok oyuncu gönderen kırmızı siyahlı kulüpten, son olarak Ömer Ahi, Deniz Çeliker ve Sevkan Gökhan Hentbol U-15 Milli Takımı'na davet edildi.

15 Ağustos'ta Ankara'da başlayacak olan gelişim kampında yer alacak olan sporcular, yapılacak seçmelerin ardından kırmızı beyazlı forma ile mücadele edecek.

Kulüp Başkanı Fatih Sevinç, sporcuların milli takıma davet edilmesinin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Altyapıdan sporcular yetiştirmeye devam edeceklerini ifade eden Sevinç, '"Hentboldaki ilk yılımızda altyapımızdan yetişen 3 sporcumuzun milli takıma davet edilmeleri bizi gururlandırdı. Altyapı çalışmalarımızda çocukların doğru ve kaliteli eğitim alabilmeleri adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Birçok branşımızda milli takıma davet edilen sporcularımız oluyor. Hentbolda da hocalarımızın özverili çalışmalarıyla başarı gösterip milli takım kampına davet edilen sporcularımızın diğer kardeşlerimize örnek olacağını düşünüyoruz. Her anlamda desteklerini esirgemeyen Valimiz ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekilimiz Ozan Balcı'ya, Genel Sekreterimiz Mehmet Fatih Çelikel'e teşekkür ediyor, sporcularımıza başlarılar diliyoruz." diye konuştu.(AA)

Vanlı hentbolcular milli takım kampına davet edildi1
Diyadinnet.com olarak, Van haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Van Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Van'ın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Belediye, Mehmet Fatih Çelikel, Ozan Balcı, Van gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir