Van Güncel

"Van Kültür Yolu Festivali" ikinci gününde çeşitli etkinlikler düzenlendi

VAN - Kültür ve Turizm Bakanlığınca "Türkiye Kültür Yolu Festivalleri" kapsamında organize edilen Van Kültür Yolu Festivali'nin ikinci gününde çeşitli etkinlikler gerçekleştirildi.

VAN - Kültür ve Turizm Bakanlığınca "Türkiye Kültür Yolu Festivalleri" kapsamında organize edilen Van Kültür Yolu Festivali'nin ikinci gününde çeşitli etkinlikler gerçekleştirildi.

Oyuncu ve müzisyen Uğur Aslan, Van Devlet Tiyatrosu'nda "Afara Bir Arabesk Müzikali" adlı etkinlikte hayranlarıyla buluştu.

Programda Aslan, söylediği şarkılar, türküler, şiirler ve anlattığı hikayelerle katılımcılara keyifli anlar yaşattı.

Etkinlikte sevilen eserlerini seslendiren sanatçıya hayranları da eşlik etti.

Festival kapsamında müzisyen Yücel Arzen de Edremit ilçesindeki Uygulama Oteli'nde "Başka Şarkılar Türküler", Akdamar Adası'ndaki "Mozart: Küçük Bir Gece Müziği" ve yerel sanatçıların Kent Meydanı'ndaki konserlerine müzikseverler ilgi gösterdi.

Çocuklar ise Atatürk Kültür Parkı'nda kurulan Çocuk Köyü'nde düzenlenen renkli aktivitelerle eğlenceli anlar yaşadı.(AA)

Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Van haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Van Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Van'ın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Akdamar Adası, Edremit, Festival, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Tiyatro, Türkiye, Van gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir