Van Güncel

Van İŞKUR İl Müdürlüğüne Selma Biçek atandı

VAN (İHA) - Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Van İl Müdürlüğüne Selma Biçek atandı.

VAN (İHA) - Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Van İl Müdürlüğüne Selma Biçek atandı.

Van: Yaklaşık bir yıldır Ali Aslan'ın vekaleten baktığı İŞKUR İl Müdürlüğüne Selma Biçek atandı. 1988 yılında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Van Bölge Müdürlüğünde memur olarak işe başlayan Biçek, 1993 yılında şef kadrosuna atandı. Zaman zaman bölge müdürlüğüne vekalet eden Biçek, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bölge Müdürlüklerinin Türkiye İş Kurumu Müdürlükleri ile birleşmesinden dolayı Van Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğünde şef olarak görev yaptı. 2015 yılında Van Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı olarak atanan Biçek, 2020 yılından itibaren Van Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı görevini yürütüyordu.

İŞKUR Van İl Müdürlüğünde bugün itibariyle görevine başlayan Biçek, İHA muhabirine yaptığı açıklamada, "Yüce Rabbimin takdiri ve bakanımızın tensip ve teveccühüyle şahsımıza tevdi edilen Van Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü görevine bugün itibariyle başlamış bulunuyoruz. 20 yıl boyunca hizmet verdiğim, il müdürlüğüme yönetici olmanın mutluluk ve heyecanı içerisindeyim. Bu kıymetli vazifeyi nasip eden Rabbime hamdolsun. Başta tüm çalışma arkadaşlarım ve işgücü piyasasının tüm paydaşlarıyla hep birlikte Van'ımızın istihdam düzeyini en yüksek seviyelere çıkarmak şiarımız olacaktır. Bu önemli vazifeyi icra ederken tüm değerli dostlarımızın desteği ve heyecanı bu süreçte bizleri motive edip hedefimize ulaştıracaktır. Ben bu atanmanın ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Van haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Van Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Van'ın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Belediye, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İŞKUR, Türkiye, Van, Van Büyükşehir Belediyesi gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir