Van Güncel

Van'da TRT sanatçıları konser verdi

VAN - Van'ın Edremit ilçesinde TRT Sanatçıları Şehir Konserleri programı düzenlendi.

Van: Van'ın Edremit ilçesinde TRT Sanatçıları Şehir Konserleri programı düzenlendi.

Valilik ve Büyükşehir Belediyesi iş birliğinde Edremit Kent Meydanı'nda ücretsiz düzenlenen konserde, TRT Çok Sesli Müzikler Müdürlüğü'nde görevli profesyonel ses ve saz sanatçıları sahne aldı.

Van halkının ilgi gösterdiği programda konuşan Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ozan Balcı, TRT sanatçılarını Van'da ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getirdi.

Kültür ve sanata verdikleri desteğin artarak devam edeceğini belirten Balcı, "Gençlerimizi, kadınlarımızı, çocuklarımızı kültürel ve sanatsal faaliyetlerle daha çok buluşturacağız. Bu güzel geceye büyük katılım sağladınız, destek verdiniz. Hepinize teşekkür ediyorum." dedi.

Konseri, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mehmet Fatih Çelikel, İl Emniyet Müdürü Atanur Aydın, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Hüseyin Bekmez, Edremit Belediye Başkanı İsmail Say, AK Parti Van Milletvekili Kayhan Türkmenoğlu, vali yardımcıları, TRT Yönetim Kurulu üyeleri ve çok sayıda müziksever izledi.

VAN - TRT sanatçıları konser verdi1
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Van haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Van Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Van'ın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, AK Parti, Atanur Aydın, Belediye, Edremit, Hüseyin Bekmez, İsmail Say, Jandarma, Kayhan Türkmenoğlu, Mehmet Fatih Çelikel, Ozan Balcı, TRT, Van gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir